+421 917 885 671

tm.kart@gmail.com

Follow me on FacebookFollow me on X

Slovenský Kartingový Pohár 6

Predposledné kolo Slovenského Kartingového Poháru sa konalo na okruhu v Trebaticiach na našom domácom prostredí.  Naši pretekáry počas tréningou a samotného preteku  dosahovali kvalitne výkony , V najmenších kategoriach sme mali dvoch pretekárou Alexa Číža a v kategorí MINI 60 ktorý po zajazdení najrýchlejšieho času v pretekoch nakoniec obsadil druhé miesto v celkovom hodnotení a Jána Chitila v kategorii EASY 60 obsadil taktiež druhé miesto v celkovom hodnotení dalšie kategorie naši pretekáry obsadili kralovskú kubatúru KZ 2 Junior a KZ 2 Senior, v KZ 2 Junior  naš team reprezentoval Ján Pumprla kde po nevidarenom štarte a zopár chybám napokon obsadil v celkovom hodnotení 4 poziciu, Kategotia KZ 2 Senior tam si krásne počínal Jaroslav Pacalaj  ked po krásnej jazde si napokon vybojoval
piate miesto v celkovom hodnotení.Treba však poďakovat celému teamu TM Kart  racing  mechanikom a pretekárom a aj doprovodom za skvele  odvedenú prácu ,a aj našej najmenšej faninke Kristínke  ktorá  už svojom tretom týždni života
prišla podporit svojho bratrička  Alexa.